| Mistrzostwa Rejonu w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
|
|
|
| Wpisany przez Wojciech Wilgocki |
| piątek, 06 listopada 2009 11:46 |
|
Dnia 6 października drużyna dziewcząt z naszej szkoły pod kierunkiem p. Mirosława Maślucha wzięła udział w Mistrzostwach Rejonu w Sztafetowych Biegach Przełajowych, które odbywały się w Cycowie. Nasze reprezentantki zajęły ósme miejsce w kategorii szkół podstawowych. Zapraszam do obejrzenia zdjęć z tych zawodów :)
|
| Poprawiony: piątek, 06 listopada 2009 11:59 |























