Podsumowanie pierwszego etapu projektu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Małgorzata Wasilewska   
sobota, 16 stycznia 2010 15:53

17 grudnia w naszej szkole odbył się pokaz efektów pracy dzieci, kończący I etap realizacji projektu "Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy".

 

 

Zakończenie Projektu odbyło się w świątecznej atmosferze. Uczestniczący w pokazie zaproszeni goście: Sekretarz Gminy p. Romuald Pryll, Dyrektor GOK p. Ariel Struski, Dyrektor Szkoły p. Barbara Wilgocka, Wicedyrektor Szkoły p. Jolanta Granica, rodzice, uczniowie i nauczyciele naszej szkoły mieli możliwość obejrzenia przedstawienia pt. Wigilijny dzień.

 

 

Prezentacja podobała się zebranym i pokazała, że nauka może być atrakcyjna i ciekawa w takim samym stopniu jak zabawa. Na zakończenie dzieci uroczyście przekazały środki dydaktyczne z Dziecięcych Ośrodków Zainteresowań młodszym kolegom z klasy I "b" i ich pani Joannie Pryll, którzy kontynuują realizacje projektu. Same zaś otrzymały palcynki - myszki jako podziękowanie za udział w Projekcie.

 

 

Więcej zdjęć w naszej galerii

Poprawiony: środa, 20 stycznia 2010 20:08