"MOJE BOISKO - ORLIK 2012" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Barbara Wilgocka   
czwartek, 15 grudnia 2011 14:33

6 grudnia 2011r. zapisze się jako ważne wydarzenie w historii szkoły i gminy Hańsk. Tego dnia odbyła się uroczysta inauguracja otwarcia kompleksu boisk sportowych - Orlik 2012. Uroczystość otwarcia rozpoczęła się od wprowadzenia pocztu sztandarowego szkoły i odśpiewania hymnu. Po czym Dyrektor szkoły i Wójt Gminy Hańsk przywitali przybyłych gości. Swoją obecnością zaszczycili: przedstawiciel Ministerstwa Sportu i Turystyki, Starosta Powiatu Włodawskiego, przedstawiciel Kuratorium Oświaty w Lublinie, Radni Gminy Hańsk, Dyrektorzy szkół, Kierownicy przedsiębiorstw działających na terenie gminy. Następnie dokonano przecięcia wstęgi oraz poświęcenia boisk przez Ks. dziekana. Goście i gospodarze oddali inauguracyjne strzały na bramkę. Zaproszeni goście wygłosili przemówienia i wręczyli okolicznościowe prezenty. Bogaty program artystyczny zaprezentowali uczniowie naszej szkoły. Mamy nadzieję, że to boisko stanie się pomostem do lepszej przyszłości uczniów, jak i całej społeczności. Może dzięki tej inwestycji zostanie odkryty talent sportowy na miarę naszych olimpijczyków. Serdecznie zapraszamy do galerii.

Poprawiony: środa, 21 grudnia 2011 15:00