Zapraszamy

 • Nasza galeria
 • Nasza galeria
 • Nasza galeria
 • Nasza galeria
 • Nasza galeria
 • Nasza galeria
 • Nasza galeria
 • Nasza galeria

Kto jest online

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 

Ankieta

Co sądzisz o nowej stronie internetowej szkoły?
 
Propozycje zmian oraz zauważone błędy na stronie proszę zgłaszać poprzez formularz kontaktowy
Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im.Jana Pawła II w Hańsku
X DZIEŃ PAPIESKI PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jolanta Granica   
piątek, 19 listopada 2010 14:20

W dniu 14 października 2010r. odbyła się uroczystość X Dnia Papieskiego pod hasłem "Jan Paweł II- Odwaga Świętości" , podczas której uczniowie wystąpili w programie artystycznym poświęconym Patronowi Szkoły pt. "Wypłyń na głębię" . Odbyło się także uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych. Podczas uroczystości przedstawiona została część artystyczna z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii.

Poprawiony: wtorek, 23 listopada 2010 15:24
 
I EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU LITERACKIEGO PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jolanta Granica   
wtorek, 26 października 2010 14:45

W dniu 20 października 2010 roku w Woli Taczowskiej odbyła się uroczysta Gala Finałowa I Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego dla uczniów szkół imienia Jana Pawła II "Wywoływać piękno", podczas której uczennice: Emilia Tomaszewska - VI a oraz Mariola Grzeszczuk (obecnie uczennica Gimnazjum Publicznego w Dubecznie) otrzymały nagrody. Uczennice przygotowały do konkursu p. B. Więcierzewska i p. M. Kędzierska. Zapraszamy do galerii.

Poprawiony: środa, 03 listopada 2010 11:33
 
POŻEGNANIE LATA PDF Drukuj Email
Wpisany przez Małgorzata Wasilewska   
sobota, 16 października 2010 19:17

Klasy I-III ostatni dzień lata spędziły na ognisku w Bukowskim Lesie. W symboliczny sposób pożegnaliśmy lato a powitaliśmy jesień. Pogoda dopisała, humory też. Rodzice przygotowali wielkie ognisko, przy którym każdy mógł upiec kiełbaskę. Zawody sportowe i zabawy ruchowe wypełniły czas wolny.

Poprawiony: wtorek, 02 listopada 2010 14:42
 
II ETAP PROJEKTU PIERWSZE UCZNIOWSKIE DOŚWIADCZENIA DROGĄ DO WIEDZY PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jolanta Granica   
czwartek, 27 maja 2010 13:08

Klasa I b pod opieką pani Joanny Pryll  realizuje II etap Projektu "Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy". Projekt finansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa.Głównym celem Projektu jest wdrożenie modelu edukacji, dostosowanego do potrzeb i możliwości uczniów, z wykorzystaniem nowatorskich metod i treści kształcenia. Wieloaspektowe wspieranie rozwoju umysłowego, emocjonalnego, społecznego i motorycznego dzieci odbywa się przez kształtowanie kompetencji kluczowych w oparciu o teorię inteligencji wielorakich Howarda Gardnera. Praca z dziećmi prowadzona jest podczas zajęć dodatkowych. Dzieci z chęcią i dużym zaangażowaniem uczestniczą w zajęciach. Jest to nauka połączona ze świetną zabawą. Daje im to wiele radości i satysfakcji, zwłaszcza, że podejmują samodzielne zadania w dowolnie wybranym własnym tempie. Efektem uczestnictwa uczniów w zajęciach dodatkowych będzie pokaz ich osiągnięć w czerwcu bieżącego roku. Więcej informacji o projekcie na stronie www.pierwszaki.eu

Poprawiony: czwartek, 27 maja 2010 13:33
 
X PIELGRZYMKA RODZINY SZKÓŁ im. JANA PAWŁA II PDF Drukuj Email
Wpisany przez Małgorzata Wasilewska   
sobota, 16 października 2010 19:51

6 października już po raz dziesiąty Rodziny Szkół im. Jana Pawła II spotkały się na Jasnej Górze. Nasza szkoła trzeci raz pielgrzymowała na to spotkanie. Uczestniczyliśmy w uroczystej Mszy Świętej na Jasnogórskich Błoniach razem z ponad 20tysięcznym tłumem pielgrzymów z całej Polski.Wyjazd stał się również okazją do zwiedzenia najciekawszych miejsc w Sanktuarium Częstochowskim. Serdeczna atmosfera wyjazdu sprawiła, że już odliczamy czas do następnej pielgrzymki. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

Poprawiony: środa, 20 października 2010 18:28
 
WYCIECZKA DO LUBLINA PDF Drukuj Email
Wpisany przez Małgorzata Wasilewska   
sobota, 16 października 2010 18:58

Dnia 22 czerwca klasy I-III uczestniczyły w wycieczce do Lublina. Zwiedzaliśmy najważniejsze zabytki miasta, obejrzeliśmy film pt."TOY STORY 3" w formacie 3D, jeździliśmy także zabytkowym trolejbusem o wdzięcznej nazwie "ZIU-tek". Największą atrakcją była jednak wizyta w Centrum Rozrywki i godzinna zabawa na zjeżdżalniach, basenach z piłeczkami oraz innych atrakcjach. Dzieci niechętnie opuszczały Lublin, ale wycieczka okazała się wspaniałym podsumowaniem roku szkolnego i dobrą prognozą na wakacje.Zapraszamy do obejrzenia zdjęć umieszczonych w galerii.

Poprawiony: środa, 20 października 2010 18:56
 
VII PIKNIK RODZINNY PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jolanta Granica   
wtorek, 25 maja 2010 13:35

VII PIKNIK RODZINNY odbył się w dniu 29 maja 2010r.

W PROGRAMIE:

 • Podsumowanie projektu ekologicznego "Naprawiamy Ziemię zaczynając od siebie"
 • Występy artystyczne dzieci
 • Występ kapeli "Hańszczanie"
 • Gry i zabawy rekreacyjno - sportowe
 • Pokaz udzielania pierwszej pomocy
 • Kiermasz

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

 

Poprawiony: piątek, 04 czerwca 2010 21:05
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 15