Zapraszamy

  • Nasza galeria
  • Nasza galeria
  • Nasza galeria
  • Nasza galeria
  • Nasza galeria
  • Nasza galeria
  • Nasza galeria
  • Nasza galeria

Kto jest online

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 

Ankieta

Co sądzisz o nowej stronie internetowej szkoły?
 
Propozycje zmian oraz zauważone błędy na stronie proszę zgłaszać poprzez formularz kontaktowy
Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im.Jana Pawła II w Hańsku
JASEŁKA PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jolanta Granica   
wtorek, 07 lutego 2012 12:23

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Jasełek w wykonaniu naszych uczniów.

Poprawiony: wtorek, 07 lutego 2012 12:25
 
"MOJE BOISKO - ORLIK 2012" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Barbara Wilgocka   
czwartek, 15 grudnia 2011 14:33

6 grudnia 2011r. zapisze się jako ważne wydarzenie w historii szkoły i gminy Hańsk. Tego dnia odbyła się uroczysta inauguracja otwarcia kompleksu boisk sportowych - Orlik 2012. Uroczystość otwarcia rozpoczęła się od wprowadzenia pocztu sztandarowego szkoły i odśpiewania hymnu. Po czym Dyrektor szkoły i Wójt Gminy Hańsk przywitali przybyłych gości. Swoją obecnością zaszczycili: przedstawiciel Ministerstwa Sportu i Turystyki, Starosta Powiatu Włodawskiego, przedstawiciel Kuratorium Oświaty w Lublinie, Radni Gminy Hańsk, Dyrektorzy szkół, Kierownicy przedsiębiorstw działających na terenie gminy. Następnie dokonano przecięcia wstęgi oraz poświęcenia boisk przez Ks. dziekana. Goście i gospodarze oddali inauguracyjne strzały na bramkę. Zaproszeni goście wygłosili przemówienia i wręczyli okolicznościowe prezenty. Bogaty program artystyczny zaprezentowali uczniowie naszej szkoły. Mamy nadzieję, że to boisko stanie się pomostem do lepszej przyszłości uczniów, jak i całej społeczności. Może dzięki tej inwestycji zostanie odkryty talent sportowy na miarę naszych olimpijczyków. Serdecznie zapraszamy do galerii.

Poprawiony: środa, 21 grudnia 2011 15:00
 
DZIEŃ PATRONA SZKOŁY PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jolanta Granica   
czwartek, 27 października 2011 08:42

18 października 2011r. obchodziliśmy Dzień Patrona Szkoły. Tradycyjnie cała społeczność uczniowska w strojach galowych przygotowała się do tego święta, jednego z najważniejszych w szkole. Uroczystość otworzyła dyrektor p.B. Wilgocka. Po odśpiewaniu hymnu "My Jana Pawła uczniowie", uczniowie zaprezentowali program artystyczny pt."Jan Paweł II - Człowiek Modlitwy". Podczas uroczystości nastąpiło ślubowanie uczniów klas pierwszych oraz pasowanie na ucznia. Świętowanie Dnia Patrona w tym roku było dla każdego z nas niezwykłą radością z powodu beatyfikacji Papieża. Dzień upłynął w ciepłej i pełnej wspomnień atmosferze, a w sercach wszystkich uczniów z pewnością pozostaną wskazówki Patrona Szkoły. Zapraszamy do naszej galerii.

Poprawiony: środa, 09 listopada 2011 13:46
 
XI PIELGRZYMKA RODZINY SZKÓŁ im. JANA PAWŁA II PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jolanta Granica   
poniedziałek, 17 października 2011 08:41

5 października już po raz jedenasty Rodziny Szkół im. Jana Pawła II spotkały się na Jasnej Górze. Nasza szkoła czwarty raz pielgrzymowała na to spotkanie. Uczestniczyliśmy w uroczystej Mszy Świętej na Jasnogórskich Błoniach razem z ponad 25tysięcznym tłumem pielgrzymów z całej Polski. Wyjazd stał się również okazją do zwiedzenia najciekawszych miejsc w Sanktuarium Częstochowskim. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii.

Poprawiony: środa, 09 listopada 2011 13:54
 
Uwaga przetarg PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 23 listopada 2011 18:46

Dyrektor Zespołu Szkoły i Przedszkola w Hańsku ogłasza przetarg nieograniczony na dostawę artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej.

Specyfikacja do pobrania

Poprawiony: środa, 23 listopada 2011 19:02
 
Dzień Edukacji Narodowej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jolanta Granica   
czwartek, 27 października 2011 08:24

W dniu 13 października 2011r. odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie z klas II - III przedstawili inscenizację pt. "Kwiaty za serce" wraz z życzeniami dla wszystkich pracowników szkoły i przedszkola. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii.

 
Hołowno - Kraina Rumianku PDF Drukuj Email
Wpisany przez Małgorzata Wasilewska   
poniedziałek, 10 października 2011 18:57

Tegoroczne pożegnanie lata przez klasy I-III odbyło się w wyjątkowym miejscu. Odwiedziliśmy Ośrodek Edukacji Regionalnej w Hołownie gdzie uczestniczyliśmy w niezwykłych zajęciach warsztatowych: "Od ziarna do chleba", "Od gliny do cegły" , "Dawne zajęcia domowe" ,"Piernikowe obrazki". W czasie warsztatów dzieci samodzielnie piekły bułeczki i pierniczki, a także lepiły z gliny i robiły masło w tradycyjny sposób.Spotkanie zakończyło się ogniskiem z pieczeniem kiełbasek. Zapraszamy do galerii.

Poprawiony: poniedziałek, 14 listopada 2011 12:59
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 15